![syn20typou20ps20patridas20-20paidia20anoiksis205-9-20222012.jpg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/06/syn20typou20ps20patridas20-20paidia20anoiksis205-9-20222012.jpg?resize=696%2C438&ssl=1)
Κατόπιν σύγκλησης του διοικητικού συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων ΑμεΑ “Τα Παιδιά της Άνοιξης”, το οποίο αποτελούν οι: Σαρκατζή Ελεονώρα, Εμμανουήλ Νικόλαος, Αρβανίτης Κωνσταντίνος, Παπαναστασίου Μαρία, Παγούνης Αργύριος, Ελευθεριάδου Ελένη και Ελευθεριάδου Ευγενία, με ομόφωνη απόφαση η κατανομή αξιωμάτων έχει ως εξής:
Πρόεδρος ΣΑΡΚΑΤΖΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ
Αντιπρόεδρος Α’ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αντιπρόεδρος Β’ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γεν. Γραμματέας ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
Ταμίας ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
Μέλος ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Μέλος ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ