![1712729922_CE95CEB9CEBACEBFCC81CEBDCEB11.jpg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/04/1712729922_CE95CEB9CEBACEBFCC81CEBDCEB11.jpg?resize=252%2C84&ssl=1)
ΔΤ από το Σύλλογο Φίλων Μουσικής Ν. Ημαθίας Μετά τις αρχαιρεσίες που πραγματοποίησε ο Σύλλογος Φίλων Μουσικής Νομού Ημαθίας, την Δευτέρα 1η Απριλίου 2024 και την κατανομή των αξιωμάτων που έγινε την Κυριακή 7 Απριλίου 2024, τα νέα Διοικητικά όργανα του Συλλόγου έχουν ως εξής:
1) ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ : ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ : ΚΑΡΑΦΟΥΣΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : ΦΕΡΛΑΧΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ : ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΛΟΣ : ΔΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2) ΕΛΕΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
α) ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ
β) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
γ) ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΗ