![1711733262_434197220_4381510508742017_2982165389041215693_n.jpg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/03/1711733262_434197220_4381510508742017_2982165389041215693_n.jpg?resize=696%2C365&ssl=1)
ΔΤ από Π.Σ. Αγ. Βαρβάρας “Ν. Καρατσώκης”: Την Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024, στην αίθουσα του Πολιτιστικού Συλλόγου Αγίας Βαρβάρας “ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ”, μας επισκέφτηκε η Περιφερειακή Σύμβουλους Ημαθίας, η κυρία Συρμούλα Τζήμα – Τόπη η οποία σε συνεργασία με τον ιδιοκτήτη του Κέντρου Δια Βίου Μάθησης Δικτύωση – Ακαδημία Τεχνολογίας και Ρομποτικής, κύριο Ιγνάτη Σαπτσόγλου έκαναν δωρεά στο Σύλλογο μας, μια μονάδα Η/Υ!!
Σας ευχαριστούμε πολύ για τη στήριξη και τη βοήθεια σας, στον σύλλογό μας.
Με εκτίμηση ο πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ.