![1711550024_olokliriosi_fotodiagonismou.png](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/03/1711550024_olokliriosi_fotodiagonismou.png?resize=696%2C406&ssl=1)
Δ.Τ. Με μεγάλο αριθμό συμμετεχόντων, ολοκληρώθηκε ο Διαγωνισμός Φωτογραφίας που διοργάνωσε ο Δήμος Ηρωικής Πόλεως Νάουσας και η Αντιδημαρχία Πολιτισμού, στο πλαίσιο της Αποκριάς 2024 και του Δρώμενου «Γενίτσαροι και Μπούλες» με τίτλο: «Γενίτσαροι και Μπούλες – Μια πόλη, ένα δρώμενο – Εμπειρία ζωής».
Τις επόμενες ημέρες οι συμμετέχοντες θα ενημερωθούν για τα αποτελέσματα του διαγωνισμού, ενώ βραβεία και αναμνηστικά διπλώματα θα απονεμηθούν στις εορταστικές εκδηλώσεις του Ολοκαυτώματος 2024.