![CE91CF86CEAFCF83CEB120CE9A.20CE94CEB5CF85CF84CEADCF81CEB1202024.jpg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/03/CE91CF86CEAFCF83CEB120CE9A.20CE94CEB5CF85CF84CEADCF81CEB1202024.jpg?resize=696%2C548&ssl=1)
ΔΤ: Η Ένωση Παλαιών Προσκόπων Βέροιας και το Προσκοπικό Κέντρο Καστανιάς σας προσκαλούν την Κ. Δευτέρα στις εγκαταστάσεις του Κέντρου για να γιορτάσουμε όλοι μαζί τα Κούλουμα.
Ο καλύτερος χαρταετός θα βραβευτεί.
ΔΤ: Η Ένωση Παλαιών Προσκόπων Βέροιας και το Προσκοπικό Κέντρο Καστανιάς σας προσκαλούν την Κ. Δευτέρα στις εγκαταστάσεις του Κέντρου για να γιορτάσουμε όλοι μαζί τα Κούλουμα.
Ο καλύτερος χαρταετός θα βραβευτεί.