![1709118854_IMG_20240130_124101.jpg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/02/1709118854_IMG_20240130_124101.jpg?resize=696%2C365&ssl=1)
Δ.Τ. Μια ξεχωριστή μέρα, μια ξεχωριστή βράβευση!
Οι μαθητές που συμμετείχαν στο πρόγραμμα αυτό είναι οι εξής:
Βασίλτση Ασπασία, Ζιώγα Μαρία, Καραφόλα Αρετή, Μέκσι Κλεμεντίνα, Μπόσι Λάουρα, Σιδηρόπουλος Πέτρος, Στεφάνου Κωνσταντίνος, Τούφας Αθανάσιος, Αυτζίδου Ελισάβετ, Βασιλείου Ευαγγελία, Γκαϊτατζή Μαρία-Ελευθερία, Κιάτση Χρυσάνθη-Χριστίνα, Μανουσαρίδου Μαρία Καλλιόπη, Πασίδου Γεωργία, Σγούρου Στεργιανή, Ιακωβίδης Ιωάννης, Λαζαρίδης Αναστάσιος, Μουχτάρης Αντώνιος, Μπλατσιώτη Κυριακή, Σαραφίδου Δανάη, Ταρασίδου Ευαγγελία.
Ο υπεύθυνος εκπαιδευτικός του προγράμματος ήταν ο Κουγιουμτσίδης Δημήτριος.
(function(d, s, id){var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = “//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.0”;fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));
//