![1708165037_ds20verias2031-1-2024.jpg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/02/1708165037_ds20verias2031-1-2024.jpg?resize=696%2C359&ssl=1)
Ειδική συνεδρίαση λογοδοσίας της δημοτικής αρχής της Βέροιας θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 26/2/2024, στις 6 το απόγευμα.
Οι δημοτικοί σύμβουλοι κι οι πρόεδροι Δημοτικών Κοινοτήτων που επιθυμούν να θέσουν θέματα στην ειδική συνεδρίαση, καλούνται να τα υποβάλουν μέχρι την Πέμπτη 22-2-2024 στο προεδρείο του δημοτικού συμβουλίου.
Να σημειωθεί ότι η συνεδρίαση θα γίνει στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Βέροιας και είναι ανοιχτή στο κοινό, όπως όλες οι συνεδριάσεις του Σώματος.
(function(d, s, id){var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = “//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.0”;fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));
//