![AHs97-mNhRYlx780BeCqTT90ibQ6z_ZpJwbC3q7HpIQoX91T_q10spcvv9gTDNOz7ujIpP9lcFugOOtYajQlrVzy08L0bXpSro0gnHuvG6-kFaie2GF9GAw1200-h630-n-k-no-nu.jpeg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2023/02/AHs97-mNhRYlx780BeCqTT90ibQ6z_ZpJwbC3q7HpIQoX91T_q10spcvv9gTDNOz7ujIpP9lcFugOOtYajQlrVzy08L0bXpSro0gnHuvG6-kFaie2GF9GAw1200-h630-n-k-no-nu.jpeg?resize=480%2C360&ssl=1)
Ανταπόκριση του δημοσιογράφου του InVeria.gr Νίκου Βουδούρη στην εκπομπή της δημοσιογράφου Τασούλας Παπανικολάου στον ρ/σ ALPHA 989 για τα έθιμα της Αποκριάς στη Νάουσα (26/2/2023):
(function(d, s, id){var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = “//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.0”;fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));
//