Με την ολοκλήρωση της κατάθεσης των εκλογικών συνδυασμών  στο Πρωτοδικείο Βέροιας, η «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ» έδωσε στη δημοσιότητα τα ονόματα  όλων των υποψηφίων Δημοτικών συμβούλων, των υποψηφίων στις Δημοτικές Κοινότητες Βέροιας και Αποστόλου Παύλου καθώς και των υποψηφίων συμβούλων στις Τοπικές Κοινότητες όλου του Δήμου Βέροιας.

Τα ονόματα των υποψηφίων συμβούλων για το Δημοτικό Συμβούλιο, τις Δημοτικές Κοινότητες και τα τοπικά συμβούλια είναι:

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ υποψήφιος Δήμαρχος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥΕΛΕΝΗτου ΘΕΟΧΑΡΗ(εκλογική περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτου ΜΕΛΕΤΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)
ΚΟΣΤΟΓΛΙΔΟΥΚΑΤΙΝΑτου ΑΝΤΩΝΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)
ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣΙΟΡΔΑΝΗΣτου ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)
ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣΘΩΜΑΣτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)
ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτου ΘΕΟΔΩΡΟΥ(εκλογική περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)
ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ(ΠΩΛΙΝΑ)του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣτου  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(εκλογική περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)
    
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣΜΑΡΙΟΣτου  ΙΛΑΡΙΩΝΑ(εκλογική περιφέρεια Βεργίνας) 
ΓΟΥΛΤΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτου  ΝΙΚΟΛΑΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βεργίνας) 
ΕΞΙΖΙΔΟΥΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ)του  ΑΔΑΜ(εκλογική περιφέρεια Βεργίνας) 

 

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣτου ΔΑΜΙΑΝΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣΜΑΡΙΟΣτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ – ΓΕΩΡΓΙΟΥΕΛΙΣΑΒΕΤ(ΒΕΤΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΒΛΑΜΗΒΑΣΙΛΙΚΗτου  ΝΙΚΟΛΑΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ – ΜΠΑΤΣΙΛΑΙΦΙΓΕΝΕΙΑτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΒΥΖΑΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)του ΑΝΤΩΝΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΓΚΕΚΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΓΟΥΝΑΡΑΣΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΕΥΦΗΜΙΑΝΙΔΗΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣτου ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΘΕΟΔOΣΙΑΔΟΥ-ΚΟΤΣΥΦΑΣΗΜΕΛΑ (ΛΙΝΑ)του ΚΥΡΙΑΚΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥΟΛΥΜΠΙΑ του ΑΡΧΕΛΑΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΚΑΡΑΦΟΛΑΣΠΕΤΡΟΣτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΚΑΡΟΛΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΚΕΧΑΓΙΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΚΙΤΣΩΝΑΣΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΚΡΑΒΕΤΣ-ΚΡEΜΛΙΔΟΥΤΑΪΣΙΑτου  ΙΒΑΝ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΛΑΖΑΡΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΜΑΚΡΗΣΣΤΕΡΓΙΟΣτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΜΕΛΛΙΟΥΛΑΜΠΡΙΝΗ(ΛΙΝΑ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΜΕΤΑΞΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΜΟΥΜΤΖΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΜΠΙΛΕΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΟΥΡΕΛ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΠΑΛΠΑΝΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΠΑΤΣΙΚΑΣΖΗΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣτου ΙΩΑΝΝΗ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥΕΛΛΑΔΑ του ΙΣΑΑΚ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΤΟΥΣΑΣΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΞΑΝΘΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΤΣΕΑΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας)
ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΤΣΙΛΗΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΧΙΛΛΕΑ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΦΩΤΟΓΛΙΔΗΣΦΩΤΑΚΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥΞΑΝΘΙΠΠΗ (ΞΑΝΘΗ)του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ(εκλογική περιφέρεια Βέροιας) 
 

 

    
 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Δοβρά) 
 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝτου ΗΛΙΑ(εκλογική περιφέρεια Δοβρά) 
 ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣτου ΙΑΚΩΒΟΥ(εκλογική περιφέρεια Δοβρά) 
 ΜΑΡΜΑΡΑΣΑΝΤΩΝΙΟΣτου ΣΩΤΗΡΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Δοβρά) 
      

 

ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗτου  ΠΑΥΛΟΥ(εκλογική περιφέρεια Μακεδονίδος)
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣΘΩΜΑΣτου  ΝΙΚΟΛΑΟΥ(εκλογική περιφέρεια Μακεδονίδος)

 

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΝΔΡΕΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτου ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑτου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΝΔΥΛΙΔΟΥΕΛΙΣΑΒΕΤ(ΒΕΤΑ)του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΣΑΠΗΑΣΗΜΕΝΙΑτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)του ΑΚΥΛΑ
ΠΙΠΙΛΙΑΡΙΔΟΥΕΥΘΥΜΙΑτου ΠΑΝΤΕΛΗ
ΠΙΤΟΥΛΙΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΣΟΦΙΑτου ΦΩΤΙΟΥ
ΤΖΗΜΑ-ΤΟΠΗΣΥΡΜΟΥΛΑτου ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣτου ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΥΦΛΙΔΟΥΣΟΦΙΑτου ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣτου ΛΑΜΠΡΟΥ 
ΑΠΟΣΟΓΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣτου ΙΩΑΝΝΗ 
ΘΑΛΑΛΑΙΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΚΟΛΕΤΣΑΕΛΕΝΗτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΠΑΛΑΙΣΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτου ΧΡΗΣΤΟΥ 
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

(ΜΕ ΤΡΙΜΕΛΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΟΓΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑτου ΑΡΓΥΡΙΟΥ 
ΚΑΜΠΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣτου ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣτου ΗΛΙΑ 
ΣΑΝΙΔΑΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣτου ΧΡΗΣΤΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΚΑΜΤΣΗΑΝΤΩΝΙΑ του  ΧΡΗΣΤΟΥ 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΠΕΤΡΟΣ του  ΙΟΡΔΑΝΗ 
ΧΑΝΤΖΟΓΛΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου ΣΤΑΥΡΟΥ 
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΜΠΡΑΪΝΑΤΛΗΣΑΡΓΥΡΙΟΣτου  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣΙΩΑΝΝΗΣτου ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ

ΚΑΒΖΑΛΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 
ΚΟΥΚΟΥΡΔΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΣΩΤΗΡΙΟΣτου ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΓΙΝΑΣ 

ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣτου  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗτου  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (ΑΚΗΣ)του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΠΑΥΛΙΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣτου  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗτου  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣτου  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΣΚΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣτου  ΝΕΣΤΩΡΟΣ 
ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣΤΑΥΡΟΥΛΑτου  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου  ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ-ΤΣΟΥΛΤΖΙΔΟΥΜΑΡΘΑτου  ΛΕΩΝΙΔΑ 
ΚΩΣΤΙΔΗΣΘΕΟΔΟΣΙΟΣτου  ΙΩΑΝΝΗ 
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΧΡΥΣΑΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛτου  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΚΥΡΙΑΚΗτου   ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 
ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣτου  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΦΕΖΟΥΛΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑτου  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΝΑΚΗΑΝΝΑτου  ΙΩΑΝΝΗ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣτου  ΙΩΑΝΝΗ 
ΔΕΛΗΣΑΒΒΑΣΑΝΤΩΝΙΟΣτου  ΘΩΜΑ 
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΙΩΑΝΝΗΣτου  ΙΟΡΔΑΝΗ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ

ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΗΣΕΥΣΤΑΘΙΟΣτου  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣτου  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣΕΥΣΤΑΘΙΟΣτου  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥΜΑΡΙΑτου  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου  ΘΩΜΑ 
ΔΑΛΛΟΠΟΥΛΟΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣΩΤΗΡΙΑτου  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΣΑΒΒΙΔΟΥΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ)του  ΘΕΟΦΙΛΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 

ΚΟΥΠΙΔΗΣΘΕΟΦΙΛΟΣτου  ΙΩΑΝΝΗ 
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣτου  ΧΡΗΣΤΟΥ 
ΤΣΙΛΗΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣτου  ΘΩΜΑ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗτου  ΜΙΧΑΗΛ 
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣΚΟΣΜΑΣτου  ΙΩΑΝΝΗ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ 

ΑΡΣΕΝΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου ΜΙΧΑΗΛ 
ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΜΑΡΙΑΝΑτου  ΘΩΜΑ 
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣτου  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΦΗΚΙΑΣ 

ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥΓΕΩΡΓΙΑτου  ΑΝΤΩΝΙΟΥ  
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΧΑΜΑΪΔΗ (ΓΙΟΥΛΗ)του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΣΤΕΡΓΙΟΣτου  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
ΙΓΝΑΤΙΟΥΣΤΕΦΑΝΟΣτου  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣΙΩΑΝΝΗΣτου  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΠΡΥΜΙΔΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣτου  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΛΜΑΛΗΔΗΜΗΤΡΑτου  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
ΚΟΣΙΟΝΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣτου  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΜΑΣΑΔΗΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣτου  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣτου  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΤΕΙΑΣ 

ΑΓΓΕΛΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣτου  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ-ΔΟΥΛΟΥΕΥΘΑΛΙΑτου  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣτου  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

(ΜΕ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΜΟΥ

ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣτου  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΑΡΧΟΝΤΙΑτου  ΚΥΡΙΑΚΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣτου  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 

 

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΜΙΧΑΗΛτου  ΕΛΛΗΝΑ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΒΕΡΜΙΟΥ

ΠΙΤΟΥΛΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΣτου  ΧΡΗΣΤΟΥ 
ΤΣΙΡΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτου  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΟΧΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥΕΛΙΣΣΑΒΕΤτου  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣτου  ΣΩΚΡΑΤΗ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣτου  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣΗΛΙΑΣτου  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΙΑΣ

ΚΑΚΑΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου  ΜΙΧΑΗΛ 
ΞΑΦΕΤΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου  ΣΩΤΗΡΙΟΥ